p.Janusz  Sikorski

O mnie

Od kiedy jestem dyrektorem tej szkoły?
Przyszedłem do Szkoły w Kawodrzy Dolnej w roku 1994. To już ponad ... 20 lat!, wiele pięknych chwil, wiele roczników, które opuściły już mury szkoły. Pierwsze roczniki już pracują, przyprowadzają swoje dzieci do naszej szkoły, następne uczą się w szkołach wyższych, średnich ... itd. W pamięci pozostanie wiele pięknych chwil, jak obchody 140,150 i ostatnie 160 lecia istnienia szkoły w Kawodrzy Dolnej.

Co lubię?
Bardzo kocham zwierzęta, chciałbym pomóc wszystkim pokrzywdzonym przez los, bezdomnym, chorym, szkoda, że tego nie można zrobić. Sam mam dwa koty: Zojkę, Salwadora, Totka, miałem jeszcze jednego Salwadora i pieska ...ale już odszedli i pozostały tylko wspomnienia...
Lubię chodzić ... ale najbardziej po szlakach górskich.
Lubię pracę w szkole, ponieważ sprawia mi satysfakcję praca z dziećmi i to czym zajmuję się obecnie.
 Czym się interesuję?

Ze względu na zawód, który wykonuję, interesują mnie problemy związane z oświatą.
W wolnych chwilach lubię oglądać ciekawe wydarzenia sportowe. Najważniejsze dyscypliny to: żużel, piłka nożna, siatkówka, skoki narciarskie - kiedyś z Małyszem, a obecnie Kamilem Stochem, biegi narciarskie ze wględu na wspaniałą Justynę Kowalczyk; bardzo lubię oglądać duże imprezy sportowe typu: olimpiada, mistrzostwa w piłce nożnej, czy grand prix na żużlu. Chętnie kibicuję naszej drużynie żużlowej Włókniarzowi.
Jeżeli chodzi o czynne uprawianie sportu ... bardzo lubię grać w tenisa stołowego i piłkę nożną.